EKO SKLEP

 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym mogą Państwo kupić kreatywne zestawy dla dzieci.

U nas znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, wykonane z bezpiecznych materiałów. Nasze kreatywne zestawy warsztatowe opieramy o ekologiczne, naturalne surowce, a także wykorzystanie różnorodnych technik podczas pracy. Zabawa i bezpieczeństwo to idealny trening dla dziecięcej kreatywności i wyobraźni. 

 

sklep

 

Co oferujemy?

Oferujemy Państwu bardzo wygodną formę zakupu pakietu kreatywnego zestawu do przeprowadzenia samodzielnie warsztatów w swojej grupie przedszkolnej, klasie szkolnej, świetlicy lub na kreatywnych urodzinach w domu.

 

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasza oferta jest skierowana do grup zorganizowanych m.in. grup przedszkolnych, klas szkolnych, świetlic, a także jako pakiety na kreatywne urodziny dla dzieci.

Wybierając nasze kreatywne zestawy dla dzieci, mogą Państwo wspólnie stworzyć piękne przedmioty lub prezenty dla swoich bliskich, np. z okazji Świąt, Dnia Babci i Dziadka, Dnia Mamy, Dnia Kota i wiele innych okazji.

Kreatywne zestawy dla dzieci są starannie przygotowane, zawierają wszystkie komponenty do wykonania przedmiotu oraz instrukcję.

 

Jak pakujemy nasze kreatywne zestawy dla dzieci?

Dbamy o środowisko, dlatego nasze kreatywne pakiety dla dzieci pakujemy w sposób przemyślany, aby później można było wykorzystać pozostałe woreczki czy miseczki do innych celów, np. do przechowywania. Jednocześnie dbamy o estetykę opakowań, bo wiemy, iż piękne przedmioty wymagają pięknych opakowań.

 

Dlaczego wysyłkowa forma warsztatów?

Jeśli chcą Państwo zaoszczędzić czas spędzony na poszukiwaniach pomysłu na zajęcia czy prezent okazjonalny, doskonałym wyborem są nasze na gotowe zestawy ze świetnym pomysłem, wszystkimi komponentami i instrukcją.

Oszczędzamy pieniądze – często zdarza się, że do wykonania danej pracy potrzebnych jest kilka materiałów w różnych ilościach. Nie zawsze zostają one wykorzystane do końca, marnują się, a z czasem trafiają do śmietnika. Do tego dochodzą koszty przesyłki czy podróży do sklepu. Wybierając nasze kreatywne zestawy, mają Państwo pewność, że wszystkie materiały zostały dokładnie odmierzone, a pozostałe opakowania typu miseczki czy woreczki są przedmiotami użytkowymi, w których można coś przechowywać.

Wspieramy kreatywność –  pragniemy, aby wszystkie dzieci miały możliwość rozwoju swojej pasji do kreatywności, która jest tak ważna w życiu. Nigdy nie wiadomo, jakie hobby zainspiruje dziecko na całe życie… warto więc pokazywać dzieciom różne techniki kreatywnej pracy.

Obniżamy koszty – chcemy, aby mieli Państwo możliwość korzystania z naszej oferty w najdalszych zakątkach Polski, w atrakcyjnych cenach. Dostarczamy zakupione zestawy od wskazany adres, dlatego mogą Państwo cieszyć się naszymi produktami także wtedy, gdy nie mają Państwo możliwości wzięcia udziału w zajęciach stacjonarnych.

Zestawy wspierające kreatywność

W naszym sklepie znajdą Państwo gotowe zestawy, które pozwalają kształcić kreatywność i zdolności manualne. Dzieci mogą tworzyć własne ozdoby i funkcjonalne produkty, jednocześnie ucząc się wycinać, łączyć kolory czy posługiwać konkretnymi technikami plastycznymi. To doskonały wybór zarówno dla przedszkolaków, jak i uczniów uczęszczających do szkoły podstawowej. Nasze zestawy sprawdzają się doskonale podczas zajęć grupowych, a także w wolnym czasie, w domu. To świetna okazja, by zacieśnić więzy pomiędzy członkami rodziny i zrobić coś wspólnie. Wykorzystujemy dostępne zestawy także na warsztatach dla dzieci, na których uczymy najmłodszych, jak wykorzystywać otaczające nas surowce i tworzyć z nich nowe przedmioty.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego eko sklepu internetowego!