Autorskie wykłady i warsztaty

Nasze doświadczenie pozwoliło nam stworzyć ofertę, której głównymi założeniami są kształtowanie postaw budujących wiarę we własne możliwości, oraz rozwijanie w uczestnikach wyobraźni i kreatywności.

Opracowane przez nas programy edukacyjne w formie warsztatów, uczą nowych umiejętności, które pozwalają uczestnikom odkryć w sobie nowe pasje i talenty. W naszych działaniach angażujemy możliwie jak najwięcej zmysłów, wykorzystujemy naturalne surowce i dodatki, kształtując postawę prozdrowotną i ekologiczną.

Wykwalifikowana kadra animatorów

W naszej pracy stawiamy na naturalność, miłą atmosferę i profesjonalizm. Zatrudniamy wyłącznie osoby, które kochają kontakt z drugim człowiekiem oraz świetnie odnajdują się w relacjach z dziećmi. Wśród naszych animatorów spotkacie osoby, dla których praca jest przyjemnością – uśmiech nieustannie gości im na twarzach, a ich głowy są pełne pomysłów. Stale podnoszą oni swoje kwalifikacje zawodowe i interpersonalne, co sprawia, że prowadzone przez nich warsztaty ekologiczne dla dzieci, spotkają się z uznaniem i całkowitą aprobatą uczestników w każdym wieku.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług zawsze uzgadniamy wstępny przebieg warsztatów oraz omawiamy zagadnienia, jakich dotyczyć będzie dany blok tematyczny. Jesteśmy profesjonalistami pod każdym względem, dlatego możemy modyfikować scenariusze warsztatów i szkoleń, dostosowując je do zaangażowania grupy, wieku uczestników i ich otwartości.

 

Do współpracy zapraszamy:

  • szkoły, przedszkola, organizatorów półkolonii, zimowisk, Domy Kultury, Stowarzyszenia i Fundacje, Kluby Seniora itp.

  • osoby prywatne: urodziny, spotkania rodzinne, wieczory panieńskie,

  • firmy: pikniki, festyny, spotkania integracyjne, warsztaty dla dorosłych, dla dzieci pracowników.

Ofertę szkoleniową skonstruowaliśmy tak, aby spełniać zapotrzebowanie dynamicznie rozwijającego się rynku EKO. Jeśli jednak nie znaleźli Państwo oferty dopasowanej do Waszych potrzeb, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Eko Przystanku.