O NAS

 

Eko Przystanek to projekt edukacyjny, mający założenia ekologiczne, który opiera się na autorskich warsztatach, wykładach prowadzonych dla dzieci i dorosłych. Nasze działania rozpoczęliśmy w 2018 roku, natomiast doświadczenie, wiedza i ciągłe podnoszenie kwalifikacji, pozwala nam tworzyć bogatą ofertę, która jest dopasowana do potrzeb klientów i dynamicznie zmieniających się trendów rynku.

Naszym celem jest budowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych ludzi właściwych postaw ekologicznych, rozbudzanie wyobraźni, pomysłowości oraz chęci odkrywania i pielęgnowania własnych talentów. Nigdy nie wiadomo, jakie nasze działanie zainspiruje kogoś na całe życie…

Naszą wizją jest system nauczania, w którym znajdzie się miejsce na pracownie ekologiczne, kreatywne, takie z prawdziwego zdarzenia, a także edukacja nakierunkowana na większy kontakt z naturą, gdyż natura zawiera wszystkie działy nauk, a dzieci, młodzież uczą się poprzez doświadczenie.

 

… a kiedy już masz wrażenie, że wszystko wiesz… niech swoje zadanie przejmie wyobraźnia, bo jak mawiał Albert Einstein:

„Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punku B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie”.

 

JAK DZIAŁAMY?

Prowadzimy kreatywne warsztaty z dojazdem do placówek

Jesteśmy z Bielska-Białej i kreatywne warsztaty prowadzimy na terenie okolicznych miast. Czasem spotykamy się z Wami na piknikach i iventach gdzieś w Polsce.

 

Wysyłamy gotowe pakiety kreatywnych zestawów na całą Polskę i zagranicę

Oferujemy Państwu bardzo wygodną formę zakupu pakietu kreatywnego zestawu do przeprowadzenia samodzielnie warsztatów w swojej grupie przedszkolnej, klasie szkolnej, świetlicy lub na kreatywnych urodzinach w domu.

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU

 

sklep

 

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Jesteśmy otwarci na nowe formy współpracy, a więc zapraszamy do kontaktu z nami😊