Warsztaty ekologiczne dla dorosłych

Organizujemy warsztaty dla dorosłych zarówno w instytucjach kulturalnych, jak i na imprezach plenerowych, piknikach, iventach i wszelkiego rodzaju imprezach masowych. Do współpracy zapraszamy także podmioty gospodarcze i osoby prywatne, które pragną zorganizować warsztaty w stylu ekologicznym dla swoich odbiorców.

Zapewniamy bogatą ofertę warsztatów w stylu ekologicznym, które opierają się na wykorzystaniu naturalnych surowców i materiałów. Nasze warsztaty i prelekcje mają za zadanie rozwijać świadomość ekologiczną, z naciskiem na dbanie o własne zdrowie i swoje otoczenie.

Dla dorosłych uczestników warsztatów rozszerzamy edukację ekologiczną, oferując na życzenie klienta prelekcję z prezentacją, wprowadzającą w temat.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów:

eko_dom eko_kosmetyki eko_kreatywnie eko_zrowo

 

Nasze warsztaty prowadzimy z dojazdem do klienta we wskazane miejsce, w dogodnym, wcześniej ustalonym terminie.

Zapewniamy wszystko, co tylko jest niezbędne do przeprowadzenia zajęć, w tym:

- materiały, surowce oraz sprzęt do przeprowadzenia warsztatów,

- opakowania na wytworzone prace,

- zabezpieczenie i dekorację stolików,

- kompetentnych animatorów obsługujących stoiska warsztatowe,

- kompetentną wiedzę z danego tematu,

- dbałość o estetykę i porządek podczas warsztatów oraz po warsztatach,

- dojazd do Państwa we skazane miejsce,

 

W swojej ofercie nie posiadamy zaplecza technicznego w postaci:

- namiotów, stolików i krzeseł,

Dlatego prosimy o zapewnienie sprzętu. Dziękujemy.

 

Czas trwania warsztatów: ustalany indywidualnie, w zależności od liczby uczestników, rodzaju warsztatów.
 

Cena warsztatów: ustalana indywidualnie, uzależniona jest od liczby uczestników, rodzaju warsztatów i miejsca dojazdu.
 

Liczba uczestników: ustalamy indywidualnie, możliwość pracy warsztatowej grupa po grupie.

Miejsce warsztatów: wskazane przez klienta.

 

Warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych – do domu
 

Na naszych warsztatach rękodzielniczych dla dorosłych mogą Państwo nauczyć się tworzyć własne dekoracje. Świeczki, kwietniki, a nawet ozdobne wazony prezentują się pięknie w każdym pomieszczeniu, dopełniając jego wyposażenie. Dopasowujemy dokładny przebieg zajęć do zainteresowań i umiejętności uczestników. Staramy się tworzyć produkty estetyczne i funkcjonalne.
 

Organizujemy także warsztaty ekologiczne, na których osoby dorosłe uczą się tworzyć własne preparaty do czyszczenia kuchni czy łazienki. Powstają z naturalnych surowców i łatwo dostępnej ekologicznej chemii. To doskonały wybór dla osób, które chcą zrezygnować z syntetycznych preparatów szkodliwych dla środowiska. Receptury poznane na naszych zajęciach z powodzeniem można wykorzystać także w późniejszym czasie, tworząc ekologiczną chemię domową używaną do codziennych porządków.
 

Warsztaty ekologiczne dla dorosłych – kosmetyki
 

W skład naszej oferty wchodzą również warsztaty ekologiczne dla dorosłych, na których uczymy tworzyć ekologiczne kosmetyki. Nie wszystkie osoby zdają sobie sprawę z tego, że do stworzenia preparatów pielęgnacyjnych często wystarczy tylko kilka naturalnych składników. Pokazujemy uczestnikom warsztatów, jak samodzielnie tworzyć balsamy do ciała, sole i kule do kąpieli, peelingi i świece. Bazujemy na naturalnych recepturach i cennych substancjach prosto z natury.
 

Warsztaty dotyczące samodzielnej produkcji kosmetyków są świetnym wyborem zwłaszcza dla pań. To doskonały sposób w sytuacji, gdy chcą Państwo zintegrować pracowniczki swojej firmy czy zapewnić ciekawe zajęcie kobietom należącym do różnego rodzaju stowarzyszeń czy ośrodków. Na naszych warsztatach powstają funkcjonalne produkty, które można wykorzystać po zakończeniu spotkania, do codziennej pielęgnacji ciała.
 

Warsztaty kulinarne dla dorosłych
 

Nasze warsztaty ekologiczne mogą obejmować także zagadnienia związane z gotowaniem. Nie wszyscy wiedzą, jak samodzielnie przygotować szybkie, a zarazem zdrowe przekąski na dowolną okazję. Przekazujemy uczestnikom spotkania wiedzę o właściwościach konkretnych składników, a także pokazujemy, jak komponować codzienną dietę i poszczególne posiłki. To ciekawy wybór dla tych osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie na co dzień.
 

Warsztaty ekologiczne z dojazdem dla dorosłych 
 

Organizujemy warsztaty ekologiczne z dojazdem. Docieramy pod wskazany adres wraz z wszystkimi niezbędnymi materiałami i narzędziami. Dzięki temu możemy od razu rozpocząć pracę nad danym projektem. Oprócz zajęć praktycznych organizujemy także wykłady dla dorosłych. W ich trakcie przekazujemy uczestnikom wiedzę o środowisku, ekologicznym podejściu do życia, a także tzw. life hackach, które potrafią całkowicie odmienić zarządzanie gospodarstwem domowym. Staramy się, by zajęcia teoretyczne były ciekawe i angażowały dorosłych do wspólnej pracy. Oferujemy też warsztaty dla dzieci, które odbywają się zwłaszcza w szkołach i na plenerowych wydarzeniach. Niektóre z nich są skierowane także do całych rodzin, chcących spędzić wspólnie czas i zwiększyć swoją świadomość ekologiczną.
 

Zapraszamy do kontaktu – ustalimy wszelkie szczegóły i zaplanujemy warsztaty, które będą idealnie dopasowane do potrzeb konkretnej grupy odbiorców.
 

Rezerwacji terminu warsztatów można dokonywać telefonicznie lub mailowo.

Specyfikacja zamówienia, wycena – proszę o podawanie: miejsca dojazdu, grupy docelowej, ilości osób, wybranych warsztatów, w przypadku pikników - czasu trwania dostępności stanowiska.

Milena Maszewska

Tel. 600 238 637

E-mail: ekoprzystanek@gmail.com

 

 

Próba