Warsztaty „Ekologiczna świeca sojowa”

 

Wiek uczestników: od 7 lat

Ilość wytworzonych przedmiotów: jedna świeca w szklanym, brązowym słoiczku z zakrętką, pojemność 120 ml

Warsztaty dla dzieci ekologiczna świeca sojowa inspirowane są ekologicznym trendem. Uczestnicy zapoznają się różnymi rodzajami naturalnych wosków, poznają kilka ciekawostek dotyczących tych ekologicznych surowców. Następnie każdy uczestnik wykonuje swoją świecę, dodając suszone kwiaty i pachnące olejki. Tak przepiękna ekologiczna świeca sojowa wymaga równie pięknego opakowania, które dzieci ozdobią samodzielnie w oczekiwaniu na zastygnięcie świecy. Warsztaty dla dzieci tworzenia świecy sojowej to niezapomniane przeżycie, budujące postawę ekologiczną i kształtujące wrażliwość na piękno.

Ciekawostka: wosk sojowy, na bazie którego powstała świeca jest naturalny, nietoksyczny i stanowi świetną alternatywę dla wosków parafinowych. Jest on bezpieczny w użytkowaniu - świece sojowe można palić przy dzieciach czy kobietach w ciąży, nie przeszkadzają również zwierzętom. Jest także biodegradowalny i wydajny - pali się nawet do 50% dłużej od tradycyjnych świec parafinowych. 

Warsztaty dedykowane dla dzieci starszych, szkolnych.

Opakowanie: papierowa eko torebka, wstążeczka

 

Rezerwacji terminu warsztatów można dokonywać:

Tel. 600 238 637

E-mail: ekoprzystanek@gmail.com

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju warsztatu, dla danej grupy wiekowej.

logo