EKO DOM

Warsztaty dla dorosłych ekologiczne środki czystości są inspiracją dla tych, którzy chcą stworzyć u siebie w domu przyjazne, zdrowe środowisko, wolne od nadmiaru szkodliwych substancji. Osobiście uważam, iż jest to bardzo ważne, gdyż wszystko czego używamy w swoim otoczeniu jest przez nas wchłaniane – poprzez skórę lub wdychanie. Jeśli mamy mówić o naturalnych środkach czystości bez chemii, to będą to właśnie domowe detergenty, które przygotujemy sobie samodzielnie. Są to przepisy, które stosuję od lat i uważam je za sprawdzone.

Bardzo ciekawą, dodatkową opcją jest prelekcja, przestawiona na slajdach, podczas której omawiam szkodliwe substancje w popularnych, a nawet ekologicznych środkach czystości. Często jest tak, iż naszymi wyborami kieruje brak wiedzy, co należy oczywiście bezkompromisowo zmienić.

Temat: „Środki czyszczące i ich wpływ na nasze ciało, otoczenie domowe, środowisko”

Czas trwania: ok. 45 min.

 

Podczas warsztatów każdy uczestnik wykona:

- ekologiczny proszek do prania,

gramatura: 1000 ml , opakowanie doypack,

- ekologiczna pasta do zabrudzeń,

gramatura: 200 ml w szklanym słoiku,

- naturalny pochłaniacz zapachów,

 gramatura:  100 g w szklanym słoiku,

- domowy odświeżacz powietrza w spray’u,

gramatura: 200 ml w butelce PET z atomizerem.

 

W ramach warsztatów każdy uczestnik dostanie skrypt z wykorzystanymi recepturami, opakowanie na wytworzone produkty – ekologiczna torba.

 

1234

Rezerwacji terminu warsztatów można dokonywać telefonicznie lub mailowo.

Specyfikacja zamówienia, wycena – proszę o podawanie: miejsca dojazdu, grupy docelowej, ilości osób, wybranych warsztatów, w przypadku pikników - czasu trwania dostępności stanowiska.

Milena Maszewska

Tel. 600 238 637

E-mail: ekoprzystanek@gmail.com

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju warsztatu, dla danej grupy odbiorców.

 

logo