Warsztaty „Czekoladowe pyszności”

1

Wiek uczestników: od 3 lat

Ilość wytworzonych przedmiotów: eko pudełko zawierające: 4 pralinki, czekoladkę

 

Warsztaty dla dzieci czekoladowe pyszności to prawdziwy raj dla miłośników czekolady! Dzieci uwielbiają te warsztaty, gdzie unosi się zapach czekolady! Warsztaty czekoladowe to kulinarna inspiracja, aby w sposób artystyczny ozdobić swoją czekoladkę i pralinki. Uczestnicy warsztatów czekoladowych zapoznają się z surowymi ziarnami kakao, dowiadują się o warunkach uprawy kakaowca i jego walorach odżywczych. Następnie dzieci pracują „jak pszczółki”, aby w niezwykły sposób przygotować swoje pudełeczko pyszności. Podczas warsztatów czekoladowych wykorzystujemy naturalne dodatki: orzechy, ziarenka, suszone owoce – zachęcając dzieci do jedzenia naturalnych i zdrowych dodatków. Tak artystycznie wykonane czekoladki z pewnością będą bardzo smacznym akcentem popołudniowego deseru!

Warianty: pyszności czekoladowe ozdabiamy dekoracjami, które ulegają zmianie zgodnie z porą roku, czy nadchodzącym świętem.

Uwagi: prosimy o wcześniejsze zgłoszenie alergii u dzieci, np. na mleko, na pszenicę, orzeszki. Zwrócimy na to uwagę, proponując zamienniki, lub czekoladę gorzką, bez zawartości białka mleka.

Opakowanie: eko pudełko

1234

Rezerwacji terminu warsztatów można dokonywać:

Tel. 600 238 637

E-mail: ekoprzystanek@gmail.com

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju warsztatu, dla danej grupy wiekowej.

logo