Warsztaty „String Art – malowanie nitką”

glowna

Wiek uczestników: od 7 lat

Ilość wytworzonych przedmiotów: jeden obraz, format A4

 

Warsztaty dla dzieci z techniki String Art - obrazy nitką malowane to najbardziej pracowite z naszych warsztatów. Uczestnicy zapoznają się z materiałami do warsztatów, poznają zasady pracy BHP, aby następnie wykonać samodzielnie obraz niezwykłą techniką wbijania gwoździ w deskę. Warsztaty String Art dla dzieci cieszą się bardzo dużą popularnością, budzą mnóstwo emocji i zaangażowania. W końcu – nie codziennie można wbijać samodzielnie gwoździe i to prawdziwym młotkiem! Kiedy wreszcie nastaje cisza… po tak ciężkiej pracy, budzą się kształty i kolory! Gwarantujemy niezwykłe emocje podczas tych warsztatów! A także bez obaw wiemy, iż po naszym przeszkoleniu, każde dziecko sobie poradzi.

Warsztaty dedykowane dla dzieci starszych, szkolnych.

Warianty: dzieci pracują z użyciem szablonów, które ulegają zmianie zgodnie z porą roku, czy nadchodzącym świętem. Zawsze posiadamy kilka różnych rodzajów szablonu do wyboru przez uczestników.

Opakowanie: woreczek celofanowy

2345

 

Rezerwacji terminu warsztatów można dokonywać:

Tel. 600 238 637

E-mail: ekoprzystanek@gmail.com

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju warsztatu, dla danej grupy wiekowej.

logo