Eventy ekologiczne

Oferujemy stoiska z warsztatami kreatywnymi, ekologicznymi, podczas których uczestnicy mogą wykonać ustalony przedmiot. Przedmiotem warsztatów mogą być zarówno propozycje z działu „dla dorosłych”, jak i propozycje z działu „dla dzieci”, które cieszą się dużą popularnością na tego typu imprezach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, oferujemy dogodne warunki współpracy dopasowane do Państwa potrzeb.

 

GALERIA >>>

 

Nasze warsztaty prowadzimy z dojazdem do klienta we wskazane miejsce, w dogodnym, wcześniej ustalonym terminie.

 

Zapewniamy wszystko, co tylko jest niezbędne do przeprowadzenia zajęć, w tym:

- materiały, surowce oraz sprzęt do przeprowadzenia warsztatów,

- opakowania na wytworzone prace,

- zabezpieczenie i dekorację stolików,

- kompetentnych animatorów obsługujących stoiska warsztatowe,

- kompetentną wiedzę z danego tematu,

- dbałość o estetykę i porządek podczas warsztatów oraz po warsztatach,

- dojazd do Państwa we skazane miejsce.

 

W swojej ofercie nie mamy zaplecza technicznego w postaci:

- namiotów, stolików i krzeseł,

Czas trwania warsztatów jest ustalany indywidualnie, w zależności od liczby uczestników, rodzaju zajęć itd.
 

Cena warsztatów również jest ustalana indywidualnie, w zależności od liczby uczestników, rodzaju spotkania i miejsca dojazdu.
 

Umożliwiamy zorganizowanie eventów ekologicznych nawet dla kilku grup jedna po drugiej. Prosimy o poinformowanie nas o przewidywanej liczbie uczestników podczas ustalania szczegółów współpracy.
 

Organizujemy warsztaty dla dzieci w miejscu wskazanym przez klienta. Dojeżdżamy pod wskazany adres razem z materiałami, które są niezbędne w trakcie naszych eventów.

 

Rezerwacji terminu warsztatów można dokonywać telefonicznie lub mailowo.

Specyfikacja zamówienia, wycena – proszę o podanie: miejsca dojazdu, grupy docelowej, liczby osób, wybranych warsztatów, a w przypadku pikników – czasu trwania dostępności stanowiska.

 

Eventy ekologiczne dla szkół i nie tylko
 

Organizujemy eventy ekologiczne zwłaszcza w placówkach oświatowych. Wydarzenia tego typu mogą mieć związek z różnymi świętami – festynami, Dniem Ziemi, a także zupełnie bez okazji. W trakcie eventów tego typu staramy się zwiększyć świadomość dzieci i młodzieży na temat dbania o środowisko, a także zachęcić najmłodszych do tworzenia nowych przedmiotów własnoręcznie. To wydarzenia, które poszerzają wiedzę uczniów o otaczającym nas świecie oraz kształtują ich kreatywność, zdolności manualne i cierpliwość.
 

Dopasowujemy dokładny program naszych eventów ekologicznych do potrzeb danego klienta. Ustalamy grupę wiekową, a także liczbę uczestników. Na tej podstawie możemy dobrać odpowiednie zestawy typu zrób to sam, prezentacje i inne atrakcje. Nasze warsztaty są świetnym uzupełnieniem wydarzeń na świeżym powietrzu, a także targów i festynów.
 

Działamy zwłaszcza w Bielsku-Białej, choć możemy dojechać w miejsce wskazane przez klienta. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi eventami.

Milena Maszewska

Tel. 600 238 637

E-mail: ekoprzystanek@gmail.com

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju warsztatu, dla danej grupy odbiorców.

logo