Warsztaty „Pachnąca sól do kąpieli”

 

Wiek uczestników: od 3 lat

Ilość wytworzonych soli: dwie sole osobno pakowane

Warsztaty pachnące sole do kąpieli, to zajęcia podczas których dzieci zapoznają się z różnymi gatunkami soli, ich pochodzeniem, barwą, a nawet smakiem. Poznają także naturalne dodatki – suszone zioła, kwiaty, pachnące płatki mydlane, zapachy, aby móc skomponować własną, aromatyczną sól. Następnie każdy z uczestników wykonuje swoją mieszankę, tworząc kompozycję, którą przełoży do szklanego słoiczka, udekoruje słoiczek, dokładając drewnianą łyżeczkę.

Wszystkie użyte składniki pachnących soli są naturalne i sprawiają, iż kąpiel zamienia się w relaksujący moment. Jeśli nie masz wanny, warto zrelaksować się mocząc stopy w misce z dodatkiem aromatycznej soli do kąpieli.

Opakowanie: pachnące sole do kąpieli pakujemy w szklane słoiczki, które wyglądają niezwykle elegancko i są pięknym prezentem dla bliskiej osoby, np. na Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty.

Warianty: pachnące sole możemy również przełożyć do saszetek z organzy, które posłużą jako zapach do zawieszenia w aucie, łazience czy szafie.

 

Rezerwacji terminu warsztatów można dokonywać:

Tel. 600 238 637

E-mail: ekoprzystanek@gmail.com

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju warsztatu, dla danej grupy wiekowej.

logo